Hakkımızda

Pazarlama otomasyonu şimdi tüm işletmeler için hazır.

Günümüzde teknoloji insanların etkileşimini tamamen değiştiriyor. Ürün ve hizmetlerin nasıl hayal edildiğini, yaratıldığını ve sunulduğunu kaçırıyor olabiliriz. Bu değişim işletmeler, ekonomiler hatta yaşamın kendisini dönüştürüyor ve yeniden şekillendiriyor. 

Pazarlama Otomasyonu hizmetimiz de bu şekilde ortaya çıktı. Yılların verdiği sektör deneyimi ve pazarın gerekliliklerini öne alarak ‘Pazarlama Otomasyonu’ hizmetinin herkesin erişebileceği bir hale getirmek istiyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özellik kafa karışıklığı ve yüksek ücretler talep etmiyor olmamızdır. Pazarlama Otomasyonu’nu herkes için uygulanabilir, basit ve kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Türkiye’deki Pazarlama Otomasyonu tekelini kırmak ve çok yüksek ücretler yerine, işletmeye özel çözümler sunarak herkes için erişilebilir bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Pazarlama Otomasyonu bir Bidigital Digital Marketing Agency hizmetidir. HubSpot’un Türkiye partneri olarak Pazarlama Otomasyonu’nu tüm işletmelerin kullanımına açmak istiyoruz.

Bidigital Digital Marketing Agency

Biz Bidigital’iz. 

İstanbul merkezli bir dijital pazarlama ajansı olan Bidigital’den merhaba. Türkiye ve yurtdışında bulunan irili ufaklı müşterilerimizin her birine özel, tutkulu ve kişiye özel bir hizmet sunuyoruz.

Neden Biz?

Farklı düşünmeyi seviyoruz ve markanızın dijital dönüşüm sürecinde tüm resme bakıyoruz. Tek bir öğeye odaklanmanın sonuçları verimli değildir. Bu nedenle, entegre bir yaklaşımın müşterilerimiz için en iyi dijital sonuçları elde etmemizi sağladığına inanıyoruz.

Biz Nasıl Yapıyoruz?

Birlikte. Tamamen ekip çalışmasına inanıyoruz. Başarımızın sırrı, müşterilerimizle etkili iletişim kurmaktır. İşinizi her zaman içselleştirmeye çalışırız ve yalnızca bu şekilde işinizi harikalaştıracağımıza inanırız. Etkili pazarlama, tek bir kanal, tek bir araç ve tek bir fikir yaklaşımı ile ilgili olmamalıdır. Bu nedenle tüm pazarlama araçları, daha derin bir etki yaratmak için dijital pazarlama stratejinize akıllıca entegre edilmelidir.

Siz de Pazarlama Otomasyonu gücünün farkına varmış işletmeler arasına katılmak veya Pazarlama Otomasyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak istersiniz bizimle bu linkten iletişime geçebilirsiniz.

Güncel olarak Pazarlama Otomasyonu ile ilgili içerikleri paylaştığımız blog yazılarımıza aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.


Scroll Up
%d blogcu bunu beğendi: